Grille z serii PULSE – IMPULS MIASTA

Uwielbiasz prawdziwy smak grillowanych potraw? Cenisz wygodę, dobry smak, a może masz niewiele miejsca na swoim balkonie lub tarasie? Nie lubisz kompromisów i jesteś zafascynowany innowacyjnymi technologiami? Grill Pulse Webera ze swoim nowoczesnym, cyfrowym podejściem do grillowania, z technologią iGrill oraz intuicyjną aplikacją zmieni zapach miasta na zawsze dając Państwu nieskończone możliwości grillowania.

Pulse ze swoimi wymiarami zmieści się niemal wszędzie. Teraz grillowanie stało się banalnie łatwe!

W skrócie

  • podwójne strefy pieczenia umożliwiają jednoczesne grillowanie różnych potraw w odmiennych temperaturach
  • kontrolę temperatury wewnątrz grilla zapewnia elektroniczny wyświetlacz na przednim panelu sterowania
  • zintegrowana technologia iGrill daje jeszcze większą kontrolę poprzez monitorowanie potrawy i przekazywanie temperatury poprzez Bluetooth® do aplikacji Weber iGrill na urządzenie w czasie rzeczywistym

nasze wskazówki

po ustawieniu temperatury grill w pozycji niskiej, średniej lub wysokiej czerwona lampka będzie migać do czasu, gdy grill osiągnie żądaną temperaturę i ruszt zostanie wstępnie nagrzany. Wtedy rozlegnie się dźwięk a lampka przestanie migać i zaświeci ciągłym światłem czerwonym.

sprawdzaj tackę ociekową. to tutaj zbiera się ociekający tłuszcz, który odprowadzany jest spod palników. Dzięki temu systemowi ułatwione jest zbieranie tłuszczu i zmniejszone jest ryzyko zapłonu

wszyscy kochamy piękne znaki przypiekania na steku! Aby uzyskać optymalne rezultaty oraz uniknąć przywierania do rusztu, po prostu wyczyść wstępnie nagrzany ruszt za pomocą szczotki do grilla przed przygotowaniem każdej potrawy.

Zaintrygowani? Grille z serii Pulse znajdziecie TUTAJ

One thought on “Grille z serii PULSE – IMPULS MIASTA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *